2013-11-02

/Files/images/DSC00206.jpg
2 листопада 2013 р. в центральній районній бібліотеці відбулася зустріч з представниками районного товариства бджолярів та Миколаївської обласної спілки пасічників і медоварів. Зокрема, члени ради спілки Нургалієв Сергій Вікторович та Власийчук Сергій Степанович ділилися з присутніми новинами, які вони отримали на Міжнародному з’їзді ярмарку бджолярів. Демонстрували відео, розповсюджували отриману там літературу, демонстрували нові конструкції вуликів та бджолярського інвентаря.