"Планета Бібліотека - планета книг"

2015-09-30

/Files/images/DSC02120.JPG

30 вересня Україна відзначає професійне бібліотечне свято – Всеукраїнський день бібліотек!

Сама назва - Всеукраїнський день бібліотек – свідчить, що це свято загальнонародне, бо через бібліотеки на різних етапах життя проходить все населення України.

З нагоди цього свята в центральній районній бібліотеці відбулося урочисте зібрання, на якому в.о. відділу культури, молоді і спорту РДА Дорофєєв В.М., головний спеціаліст відділу культури, молоді і спорту РДА Шевченко Т.А., директор Березнегуватської ЦБС Скриль В.М. сердечно привітали всіх працівників ЦБС, вручили подяки та грамоти найкращим.

А для користувачів ЦРБ в цей день організовано виставку «Планета Бібліотека – планета книг», було багато сюрпризів та подарунків – «Солодке колесо Фортуни», маленькі призи для кожного, хто в цей день завітав до бібліотеки.