7 листопада 2013 р. Березезнегуватська ЦБС святкувала 80-літній ювілей Новосевастопольської бібліотеки-філії.

2013-11-07

/Files/images/IMG_3856.jpg

7-го листопада 2013 р. Березезнегуватська ЦБС святкувала 80-літній ювілей Новосевастопольської бібліотеки-філії. На святі були присутні жителі села, активні користувачі бібліотеки, почесні гості. З поздоровленнями і теплими словами вітань до господині свята, бібліотекаря Кладки Н.О. звернулися в.о. начальника відділу культури, молоді і спорту В.М.Дорофєєв, директор Березнегуватської централізованої бібліотечної системи В.М.Скриль, сільський голова Лазів Н.М. Багато подарунків вручено того дня читачам за різними номінаціями. У рамках «Календаря добрих справ» бібліотека отримала чудовий подарунок за рахунок районного бюджету – кафедру видачі літератури. Місцевий народний умілець Ю.Дроздов з нагоди ювілейної дати бібліотеці подарував виготовлену власноруч ікону.