Небесна Сотня - незагоєна ще рана

2016-02-19

/Files/images/патріотичний нарис На варті наших душ Небесна Сотня ЦРБ.JPG

Щороку по всій Україні, та й за кордоном, вшановуються роковини за загиблими на Майдані Незалежності в Києві героїв Небесної Сотні. Завдання бібліотек – донести до своїх користувачів більше правдивої інформації. 19 лютого в Центральній бібліотеці відбувся патріотичний нарис «На варті наших душ Небесна Сотня».

На захід були запрошені учні районного професійного ліцею. Свою розповідь про ті трагічні події бібліотекар З.В. Олійник ілюструвала зворушливими відеороликами «Я – живий», «Небесна Сотня», «Плине кача». Нікого не залишив байдужим огляд літератури «Герої не вмирають! Вони оберігатимуть Україну».

Книги М. Руткевича «Я із Небесної Сотні» і В. Базіва «Армагедон на Майдані» викликали неабияку зацікавленість серед юних читачів.

Реакція присутніх ще раз довела, що такі заходи сьогодні необхідні.