"Сутінки в бібліотеці"

2016-05-19

/Files/images/DSC02573.JPG

19 травня в Центральній районній бібліотеці вперше було організовано цікавий і пізнавальний захід «Сутінки в бібліотеці», який проходив в рамках акції, оголошеної обласною бібліотекою ім. О.Гмирьова. Цей захід обумовлений часом проведення – ввечері, по закінченні робочого дня. З настанням сутінок у бібліотеці завирувало життя. Замість звичної темряви і тиші у стінах бібліотеки лунали веселий гомін та музика. Відвідувачів гостинно зустрічали директор ЦБС В.М. Скриль та ведуча заходу Т.М. Воробйова. Кілька годин бібліотечної акції вмістили в собі чимало: майстер – клас та презентація своїх вишивок від майстрині – вишивальниці Р.Якушевої, де бажаючі могли не тільки доторкнутись до прекрасного, а й навчитись робити це прекрасне своїми руками. Далі присутні залюбки відвідали салон краси «Вечірня фея», де В.С. Попович провела майстер – клас по застосуванню косметичних засобів. У центрі вільного доступу до Інтернет разом з провідним бібліотекарем ЦРБ А.В. Якубенко любителі подорожей здійснили віртуальні мандрівки загадковими та найдивнішими місцями України. А в читальному залі лунала чудова музика. Від пісень, які під гітару виконували два Діми – Скриль та Корнієнко – стало тепліше й світліше кожному з присутніх. Глядачі дружно підспівували та обдаровували виконавців щирими оплесками. Для всіх гостей діяла «Сутінкова кав’ярня», де пригощали духмяною кавою, чаєм та смаколиками.

В цілому захід пройшов на одному диханні, незважаючи на насиченість і багатоплановість програми «Бібліотечні сутінки» пролетіли непомітно, залишивши в душах учасників лише приємні спогади і відчуття прилучення до прекрасного.

Сутінки в бібліотеці – це не страшно, а весело і цікаво!