Всеукраїнський День бібліотек

2016-09-29

/Files/images/IMG_5311.jpg

29 вересня у святково прикрашеному читальному залі центральної районної бібліотеки, по добрій вже традиції, зібралися всі, хто має відношення до книги і читання, щоб відсвяткувати Всеукраїнський день бібліотек. Теплі слова вітань в адресу бібліотекарів пролунали від голови Березнегуватської РДА Дмитріва В.М., голови районної ради Богуш Р.О. Слова, сповнені добрими почуттями і щирістю, прозвучали в цей день і від начальника відділу культури, молоді і спорту Хижняк Г.Й. та Скриль В.М., яка багато років очолювала Березнегуватську ЦБС. Від співавторів наших спільних імпрез, ЗОШ І-ІІІст. присутніх привітала Меркотан Є.

З нагоди свята почесною грамотою за успіхи в патріотичному вихованні підростаючого покоління та за перемогу в обласному конкурсі професійної майстерності нагороджено колектив районної бібліотеки для дітей. Від одвічних супутників бібліотеки – районного Будинку культури – бібліотекарі отримали чимало музичних вітань. Привітали всіх присутніх і друзі бібліотеки, члени любительського об`єднання «Золотий вік» вокальний ансамбль «Зорецвіт». Урочистий захід пройшов в теплій щирій обстановці.