Перший Президент української держави

2016-09-27

/Files/images/DSC02932.JPG

27 вересня в читальному залі центральної районної бібліотеки відбувся вечір історичного портрету "Перший Президент української держави", присвячений 150 річниці з дня народження М.С. Грушевського. На вечорі були присутні учні та викладачі Березнегуватського професійного ліцею. Бібліотекар З. Олійник познайомила присутніх з життєвим шляхом великого українського історика та громадського діяча.

Нелегке і цікаве життя викликало неабияку зацікавленість юних глядачів, бо вони задавали змістовні запитання і демонстрували непогані знання з української історії. Також присутні мали змогу ознайомитись з книжковою виставкою "Обличчя української історії", де були представлені роботи Михайла Сергійовичя, та книжки про його життя.