"Нескорений Майдан"

2016-11-21

/Files/images/DSC03150.JPG

21 листопада 2016 року в центральній районній бібліотеці пройшов вечір-вшанування "Нескорений Майдан", присвячений Дню Гідності і Свободи. На початку заходу зі святом присутніх привітали голова РДА В. М. Дмитрів та голова районної ради Р.О. Богуш. Ведучі нагадали про ті буремні часи з листопада 2013 по лютий 2014 року, а учасники л/о "Образ" та драматичного гуртка районного будинку культури прочитали зворушливі поезії часів Майдану. Відеоролики "Плине кача", "Не спи, моя рідна земля", "Небесна Сотня" та "Герої не вмирають" надали особливого драматизму.

Наприкінці вечора бібліотекар З. Олійник ознайомила присутніх з книжковою виставкою "Хоробрі серця", книги якої розповідали про Революцію Гідності та події на Сході України. Гості покидали бібліотеку, не стримуючи сліз.