День Європи

2017-05-12

/Files/images/DSC03663.JPG

12 травня в Березнегуватській центральній районній бібліотеці відбувся захід - інформаційні пазли "Живий атлас Європи".

Це була цікава інтелектуальна гра, учасниками якої стали і користувачі, і працівники бібліотеки. Учасникам запропонували виьрати собі назву однієї з країн Євросоюзу й підготувати цікаву розповідь про неї на розсуд учасника.
Потім розкручували гральне колесо зі стрілкою. Коли колесо зупинялося, стрілка вказувала на одного з гравців, і він розповідав все, що знав про країну, назва якої значилась у нього на грудях. Це могла бути будь-яка інформація: географічні відомості, історичні факти, розповіді про знаменитих громадян... Захід доповнювала тематична виставка "Європейський вибір".