А вже весна воскресла

2018-04-02

/Files/images/29573232_359361184548724_2585460107126830757_n.jpg 2 квітня в Березнегуватській центральній районній бібліотеці відбулося свято зустрічі весни «А вже весна воскресла…», в якому взяли участь вихованці Центру соціальної реабілітації дітей з обмеженими можливостями та гуртківці районного будинку дитячої творчості. Учасники фольклорного гуртка «Струни серця» під керівництвом Климчук І.В. продемонстрували давній український обряд зустрічі весни і всім присутнім вручили випечених жайворонків.
Ведуча заходу бібліотекар Олійник З.В. розповіла дітям про весняні свята та українські традиції, з ними пов»язані. Наші гості охоче відгадували загадки про птахів, за що отримували солодкі призи. Насамкінець всі бажаючі мали змогу взяти участь в майстер-класі по виготовленню декоративних писанок, який провела керівник гуртка народної творчості Блюм І.Д.
Спонсорами і безпосередніми учасниками свята виступили представники районної організації партії «Солідарність» Доценко В.В. та Старова В.Ю. Вони привітали дітей та пригостили солодощами.