День Соборності

2019-01-22

/Files/images/соборність.JPG

22 січня в День Соборності України в центральній районній бібліотеці відбувся захід Літературно - історичні пазли "Творці української державності". Присвячений він був трьом непересічним особистостям, синам українського народу Степану Бандері, Івану Мазепі та Симону Петлюрі. До уваги присутніх було представлено відеопрезнтацію, з фактами, які об'єднують всіх цих історичних персонажів, а також бібліотекар З. Олійник коротко ознайомила всіх із їх біографіями і цікавими фактами із життя, які раніше або замовчувались, або перекручувались. Таким чином наша бібліотека намагається відновити історичну справедливість, виховуючи в жителях Березнегуватого почуття патріотизму.

На заході були присутні представники РДА та освітніх закладів селища і також громадськи- організацій. На прикінці заходу присутні висловили свої думки з приводу почутого