Всеукраїнський день бібліотек

2020-09-30

/Files/images/DSC05378.JPG

30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек. Традиційно цього дня до центральної бібліотеки з`їжджаються всі бібліотекарі району на святкування, щоб відпочити, поділитися планами та проблемами. Бо життя є життя, веселе й сумне ходять поруч. От і нас не оминула біда - майже одночасно трагічно пішли з нашої бібліотечної сім`ї дві Тетяни, дорогі колеги й подруги.

Методист ЦБС Шмальдій Тетяна Петрівна та бібліотекар Тетянівської б/ф Кургацька Тетяна Григорівна пропрацювали поряд багато років, давно перейшовши з розряду просто працівників у коло друзів. Втрата їх сприймається особистою втратою, а відсутність за столом - болючою несправедливістю.

Тому ми не мали права не згадати про них, про все хороше, що траплялося, про смішні випадки та робочі оказії. Сміх крізь сльози - ось таким було наше свято...

Ведуча заходу бібліотекар Олійник З.В. розповіла про Тетянок, а розповідати було про що - щиро, просто, від душі, щедро здобривши розповідь фотографіями та відео. Гірко й тепло на серці, як-не-як, ми одна родина і в нас, як у кожній родині, спільні радощі й болі.