2014-01-17

/Files/images/IMG_5783.jpg
У рамках підготовки до відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка в читальному залі ЦРБ оформлено книжкову виставку «Святий народний Прометей». На презентації виставки були присутні голова райдержадміністрації А.М.Круц, заступник голови райдержадміністрації з політико-правових питань І.В.Фелонюк, начальник відділу культури, молоді і спорту В.М.Дорофєєв та користувачі бібліотеки. Увазі присутніх були представлені твори Тараса Григоровича, літературознавчі твори про життя та творчість великого Кобзаря, а також репродукції його картин.