Літературно-театральні посиденьки «Хай слово українське нас єднає»

2015-02-24

/Files/photogallery/DSC01624.JPG

21 лютого-міжнародний день рідної мови. Цю дату відзначили в центральній районній бібліотеці. Всі бажаючі мали змогу відвідати літературні посиденьки «Хай нас єднає слово українське». Ведуча бібліотекар З. Олійник ознайомила присутніх з історією розвитку української мови, наводила приклади утиску мови.

Учасник любительського об*єднання «Образ» ілюстрували розповідь декламуванням поетичних творів Ю.Рибчинського, І.Котляревського, Т.Шевченка, В.Сосюри. Також порадували присутніх інсценівкою гуморески П. Глазового «Кухлик». Цікавий огляд сучасної української літератури провела бібліограф А.Білоконь. Користувачі бібліотеки, присутні на заході, з задоволенням приймали участь в читанні гуморесок, наводили приклади цитат відомих письменників, ділились своїми спогадами про утиски української мови.

Майстриня-вишивальниця Р. Якушева принесла на захід власні роботи – трилогію вишитих картин «Мова єднає» і цікаво розповіла про них.