Конкурс плакатів до Всесвітнього Дня Землі «МАЙБУТНЄ ПЛАНЕТИ У НАШИХ РУКАХ» !

2022-01-25

/Files/images/2022_konkurs_malyunku_do_dnya_zeml/виставка день хемлі.jpg

ЮНІ ДРУЗІ І ШАНОВНІ БАТЬКИ !

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурс плакатів до Всесвітнього Дня Землі «МАЙБУТНЄ ПЛАНЕТИ У НАШИХ РУКАХ» ! Метою цього конкурсу є радикальне поліпшення екологічної ситуації у світі та в Україні зокрема: побудова громадського суспільства, що ґрунтується на загальнолюдських цінностях та принципах екологічної етики; формування життєвих екологічних компетентностей; застосування екологічних знань та навичок на практиці; розкриття культури поведінки, відповідальності за свої вчинки у природі; розкриття у творчості дітей прагнення до збереження екосистем, примноження їх природних ресурсів.

У Конкурсі можуть брати участь діти від 6 до 18 років.

Учасники Конкурсу готують плакат формату А3 у довільній графічній, живописній формах, виконаний будь-якими художніми засобами, який за змістом і жанром відповідає темі та містить авторське бачення щодо збереження природи на планеті, захисту нашого спільного дому – планети Земля.

Срок подачі малюнку до дитячої бібліотеки - 20 лютого 2022 року.

ЧЕКАЄМО ВАШІ РОБОТИ !