Година спілкування "Письменники нашого краю"

2023-03-01

/Files/images/IMG_20230228_085756.jpg

Письменники нашого краю

До Всесвітнього дня письменника, який відзначається 3-го березня, Публічна бібліотека спільно з Березнегуватським ліцеєм провели онлайн на платформі ZOOM годину спілкування «Письменники нашого краю». Бібліотекар З.Олійник ознайомила десятикласників з цікавими фактами життя письменників та поетів, доля яких тим чи іншим чином була пов’язана з Миколаївщиною. Брати Капранови – дитячі та юнацькі роки провели в Очакові, Павло Глазовий, Микола Вінграновський народилися на Миколаївщині, Дмитро Кремінь та Людмила Чижова працювали в Миколаєві та області, Віталій Рогожа народився в селі Мурахівка, що входить нині в Березнегуватську громаду.

Окремо бібліотекар розповіла і про Березнегуватських поетів: Світлану Зіновську, Любов Тополь, Антоніну Якубенко.

Окрім розповіді про письменників ліцеїсти дізналися, які їх книги можна прочитати і вони є в наявності в Публічній бібліотеці.

/Files/images/IMG_20230228_085111.jpg

/Files/images/IMG_20230301_095449_1.jpg