«Навчай українською»

2023-05-31

/Files/images/2023 ЗУМ 31.05.2023 10.00 Єдині 4.jpg

Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека розпочала співпрацю з Всеукраїнським проєктом «Єдині» у рамках Ініціативи «Навчай українською». Рух «Єдині» – проєкт психологічної та освітньої підтримки у переході на українську мову. Це курс тривалістю 28 днів з онлайн-завданнями та розмовні клуби проєкту «Єдині» – онлайн та офлайн-зустрічі учасників проєкту з модераторами.

З метою поширення даного проєкту на бібліотеки Миколаївської області 31 травня працівники Публічної бібліотеки Березнегуватської селищної ради долучилися до онлайн-зустрічі з представниками проєкту «Єдині» – координаторкою відділу зі співпраці ТГ Оленою Фірманюк та координаторкою по Миколаївській області Вірою Луштвою. Захід відбувся на платформі Zoom.

Переможна статистика «Єдині»:

· за рік команда Єдиних допомогла заговорити українською 80 тис. учасникам;

· розмовні клуби «Єдині» працюють у 25 містах України та за кордоном – у Любліні, Варшаві, Роттердамі, Вільнюсі, Гельсінкі, Празі та на Кіпрі;

· до проєкту долучилися 35 членів команди, 335 учителів, 500 волонтерів.