1 квітня - День сміху

2024-04-02

2024. 1 квітня

1 квітня у всьому світі відзначається як день гумору, жартів та розіграшів. Публічна бібліотека Березнегуватської селищної ради спільно з Березнегуватською селищною організацією “Всеураїнської селищної організації “Союз осіб з інвалідністю“ відзначили свято цікавим заходом - літературним калейдоскопом “Хай живіт від сміху лусне”. Бібліотекарі З. Олійник та А. Якубенко познайомили присутніх з українським літературним гумором. Прозвучали поетичні і прозові твори Степана Руданського, Остапа Вишні, Павла Глазового. На великому екрані демострувались уривки з відомих українських комедій “Сватання на Гончарівці” Г. Квітки - Основ’яненка, “ Мартин Боруля” І. Карпенка - Карого та уривок з мультфільму “Енеїда” знятого за однойменною поемою І. Котляревського. Насамкінець бібліотекарі подарували присутнім і власні поетичні твори. Зустріч пройшла в теплій, дружній атмосфері за чашкою запашного чаю і девізом стали геніальні поетичні рядки Лесі Українки :

Гетьте, думи, ви хмари осінні!

Тож тепера весна золота!

#бібліотекиберезнегуватщини